1978 ‘den Bugüne Üreterek
Büyüyoruz…

1978 yılında Mahmut Küçükdoğan tarafından kurulan Mahmut Giyim ile temelleri atılan Mahmut Grup, girişimci ve yenilikçi yaklaşımları ile Türk ticaret hayatında doğru adımları doğru zamanlarda atarak önce tekstil alanında ilerlemesine başlamış ve zamanın büyük üreticileri tarafından ürünlerinin satışı ve pazarlanması için tercih edilen bir ortak olmuştur.

90’lı yıllarda Mahmut Tekstil adı ile yoluna devam eden firma Türkiye’deki piyasanın şartlarını yakından gözlemleyerek, üretim alanına da adım atmaya karar vermiş ve markalaşma yolunda ilk adımları atarak Rodrigo Jeans markasını kurmuş , İsko denim kumaşının satışını yapan pazarlama şirketinin yanına aynı kaliteli kumaştan üretilen ürünleri satan büyük bir marka oluşturmayı başarmıştır.

Mahmut Grup , Mahmut Küçükdoğan liderliğinde 1978’den bugüne bu yollardan geçerken, gelecek yıllara 5 ana firma ile devam etme kararı alarak, yatırımlarını bu firmalarda yoğunlaştırıcı bir yapı üzerine çalışmaya başlamıştır.

Mahmut Grup tanıtım gecesi

Mahmut Grup bünyesinde bulunan Firma ve Markalarımız

mahmut-tekstil
MAHMUT TEKSTİL
1978 yılında kurulan Mahmut Tekstil, kumaş üretimi ve satışı konusunda kısa zamanda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına girmiştir.
Apollologo2
APOLLO
2008 yılında temelleri atılan ve bugun daha güçlü bir altyapı ile müşterilerine hizmet veren Apollo, bu alanda uluslararası anlamda en çabuk büyüme imkanına sahip bir markadır.
chochili
CHOCHILI
Otel Terlik ve Aksesuarları konusunda pazardaki boşluğu öngörüp yapmış olduğu yatırımlar ile 2002 yılında kurulan Chochili, bugünün lider ve pazarda söz sahibi firması haline gelmiştir.
tgar-logo
TGAR
TGAR Kurumsal, firmalara bilgisayar, notebook, televizyon, yazıcı, donanım ,ofis tüketim gibi ürünleri satmakta ve ayrıca Teknik Servis anlamında sistem kurulumundan, teknik bakım ve kamera, alarm sistemleri kurulumuna kadar anlaşmalı olarak hizmet vermektedir.